Bath & Wiltshire Schools Sports Trust - BWB

Previous BWBs

Selected Squad of 2003/2004:

Butler Sam St Philips Bristol Rovers (US scholarship)

Elms Callum St Saviours

Grappy Paris WASPS

Hunt Lewis WASPS Bristol Rovers

Jefferies Myles Chandag

Lewington Tom St Michael’s Swindon Town

Mount Sam KES

Norris Bradley Oldfield Park Southampton

Oswin William Newbridge Bristol Rovers (Millfield Scholarship – US Scholarship)

Peibst Ernie Corsham

Pincott Neil Chandag

Rosser Daniel St Martin's Swindon Town

Sarre Samual Whitchurch

Smithies Jamie Chandag Bristol City

Symonds Joseph Southdown

Tillson Jordan Bathwick St Mary’s Bristol Rovers (scholarship)

Watkins Richard Chandag

Wills Charlie The Paragon

 

Selected Squad of 2004/2005:

Clarke Samuel Chandag

Daniels Harry St Stephen’s

Davies Joseph WASPS

Harris Robin Monkton Combe

Hedges Lee Chew Magna Bristol City (Millfield scholarship)

Jacobs Alexander St Mary’s

Marks Andrew Southdown

Mc Cormick Cas The Paragon

Pollinger David Saltford Bristol Rovers

McNulty Milo The Paragon

Moore Ryan Chandag

Neil Jack Chandag

Rowlands Jack St Stephen’s Bristol Rovers

Scott Kristian Kingswood Bristol City & Stoke City

Wightman George Timsbury

Wills Charlie The Paragon

 

Selected Squad of 2005/2006:

Arberry Josh Chandag

Bancroft Tom Chandag Bristol City

Barbieri Sean St Martin's

Bennett Tom Chandag

Bray Alex Bathford Swindon Town (scholarship)

Bryan Aaron St Stephen's Bristol City

Bryant Oliver Wells Yeovil Town

Curwen Christopher Freshford

Jones Jack Wells

Jones Billy St John's

Marsh Morgan Selwood Exeter City

Norris William Chilcompton

Regler Mason Oakfield Yeovil Town

Robinson Kieran Chilcompton

Robinson Ashley Southdown Bristol City

Saunders Ryan Stanton Drew

Scott Kristian Kingswood Bristol City & Stoke City

Smith Joe Paragon

Taylor Henry Welton Bristol City

Townsend Harry Chewton Mendip Yeovil Town

Turnball Jordan Grove Southampton (scholarship)

Vipond Oliver Chew Magna Yeovil Town

Vivian Crowder Callum Monkton Combe

Vyner Joe Widcombe Bristol City

Warville-John Zachary WASPS

Watson Liam Oakfield Exeter City

Winsley Harry Chew Stoke

 

Selected Squad of 2006/2007

Allardice Cameron Newclose Yeovil Town

Battrick Joe St Saviour’s

Biddiscombe Jack Selwood

Crabbe Joe Selwood

Hinder Callum Chandag Bristol Rovers

Hughes Ryan Selwood

Miche Jacques Newbridge

Money Joe Chandag

Morton Daniel Chandag

O Leary Max Newbridge Bristol City

Oswin Joe Newbridge Bristol Rovers

Pollard Tyson St George's Bristol City (Scholarship)

Rhys-Jones Jack Chandag

Russell Lewis Bathampton

Taylor Henry Paulton Bristol City

Vyner Zak Widcombe Bristol City

Walters James Newbridge

Wych Ben Shoscombe Bristol City

 

Selected Squad of 2007/2008

Barnes James Selwood Bristol City

Campbell Hayden Kilmersdon Yeovil Town

Coles Rory Saltford

Demkiv Daniel Aloeric Southampton

Freeman Joe Selwood

Fry Ryan St George's Yeovil Town

Fuller Sam St John's

Jarman Sam Chandag

Long Matthew Saltford Yeovil Town – Bristol City

Morris Matthew Christchurch Yeovil Town

Read Joshua St Saviour's Yeovil Town

Scott Kyle Kingswood Chelsea

Sellars Callum Paulton Yeovil Town

Sloggett Jake Clutton Bristol City

Thomson William Aloeric Yeovil Town

Walton Charlie Princecroft Yeovil Town

Wood Paul St Georges Yeovil Town

 

Selected Squad of 2008/2009

Andrews Jake Bitham Brook Bristol City

Forester Chay Aloeric Bristol Rovers

Gould Kailan MSN

Griffiths Ben Selwood Bristol City

Horobin Sean Aloeric

Hotine Callum Avenue Bristol City

Howlett Joshua Hilperton

Isaac Logan Oakfield

Jones Tom Bowerhill Southampton

Kilgour Alfie Seend Bristol Rovers

Morris William Paulton

Osborne Patrick St Mary’s

Robinson Jordan MSN

Rochford-Smith Gavin WASPS

Selman Joe Box Bristol City

Tyson Max WASPS

Wych Kyle Shoscombe

 

Selected Squad of 2009/2010

Bilsdon Henry Westbury Leigh

Burton Sam Paulton

Cridge Nathan St Mary's Tims

Diamond Tom St Stephen's

Dimambro Liam Westbury Leigh Bristol City

Frith Kane Farrington Gurney

Gunner Callum Frogwell Swindon Town

Harding Toby East Harptree Bristol City

Harrison Alex Bitham Brook

Hillman Oliver Paulton

Hull Thomas Trinity First

Jennings Matthew High Littleton

Lampkin Chris Combe Down

Mengham Alex Westbury Leigh

Norcrosse William All Hallows Derby (Repton scholarship)

Reed James Westbury Leigh (Millfield scholarship)

Restorick Daniel Rode

Starr Ben Bitham Brook

Thompson Brandon Westbury Leigh

Young Jordan Monkton Park Swindon Town

 

Selected Squad of 2010/2011

Allen Cameron St Aldhelms Bristol City

Bruggers Stefan Rode Bristol City

Croad Jordan Aloeric Bristol Rovers

Curtis Luke Neston

Dix Alfie Westfield Bristol City

Drew Zachary Clutton Bristol City

Ford Stan Oakfield Portsmouth – Bristol City

Forster Adam Farmborough Bristol Rovers

Grosvenor Joseph Newbridge

Hopkins Albie Selwood Bristol City

Knight Jack Grove

Kondratowicz Toby Peasedown

Marsh Kalem Oakfield

McLachlan Harry Westfield

Noad Alex St Mary's

Ollis James Chandag

Otto Dixon Henry St Johns

Parfitt Jed Westfield

Prescott Joe Bathwick

Pugh Corey Fitzmaurice

Rawlings Kallum Westfield

Wain Seph St Joseph's

Wilkins Ben Aloeric

 

Selected squad 2011/2012

Barter Harry Paulton

Bradbury Caine Kingslodge Bristol City

Bruggers Stefan Rode Bristol City

Carter Lewis KEJS

Croad Jordan Aloeric Bristol Rovers

Curtis Harrison Paulton

Darcy Luke

Drury Joshua Southwick

Guy Ryan Selwood

Green Alfie Dilton marsh

Harbinson Will Widcombe

Harding Ben East Harptree

Harrison Lewis St Mary's Wr. Yeovil Town

Harrison Mason St Mary's Wr. Yeovil Town

James Max Chew Stoke

King Tom St Stephen's

Kaniewski Kharn Chilthorne Yeovil Town

Matthews Archie St John's Keyn

Morrissey Lewis Monkton Park

Myrie Charlie WASPS

Okell James Widcombe Bristol City

O Neill Alex St John's Keyn

Peacock Harrison Chandag

Pogue-Elms Kyle Monkton Park

Prescott Alfie Bathwick

Sainsbury Aaron Stanton Drew Bristol City

Sen Ali Kilmersdon

Squire Harvey Bathwick

Sulley Ashley Derry Hill

Tann Gabriel KES

Thompson Matthew Bathwick

Walpole Bertie KES

 

Selected squad 2012/2013

Baynes Harry Kington St Michael

Buckland Hayden Southwick

Derrick Oliver Christian Malford

Dovey Jack Westbury Leigh

Gardener Corey Bratton Primary

Glendinning Oliver St Vigor & St John

Hampton Joshua Fitzmaurice Primary

Harbinson William Widcombe

Harrison Mason St Mary's Writhlington Yeovil Town - Southampton

Luke Clark St Pauls

Lyons Finlay Paragon School

Myrie Charlie WASPS

Okell James Widcombe Bristol City

Phelps Mason Aloeric

Prescott Alfie Bathwick

Sen Ali Kilmersdon

Sparks Callum Exeter City

Tann Gabriel KES

Walpole Bertie KES